Hakkımızda

Kars Kafkas Legends; 2001 yılında Akdeniz bölgesi alanya'da turizm ve eğlence sektörüne giriş yapmış ve kararlı adımlarla ilerleme kaydedip sektörde yerini almıştır. Hedef ve ilkelerinden şaşmadan vermiş olduğu taahhütleri yerine getirip sektörde güven ve başarı elde etmiştir. 

2011 yılından itibaren Serhat Şehrimiz Kars'ta hizmet vermeye başlayan lider topluluğumuz; Kars ve Kafkasya'nın tüm danslarını çok yönlülükle harmanlayarak heyecan yaratan binlerce gösterilere imza atmıştır.  Değerli izleyenlerimiz ve çalıştığımız değerli kurumsal partnerlerimizin teveccühleriyle #Kars'ınVizyonu sloganı (etiketi) tarafımıza ithaf edilmiştir. Bu sorumluluk ile izleyenlerine keyifli dakikalar yaşatmak için hızla ve var gücüyle çalışan Kafkas Legends, Kars ve Ülke Turizmine layıkıyla katkı sunma görevini aynı hassasiyetle ifa etmeye devam edecektir.

Saygılarımızla...

Kars Kafkas Legends

Tanıtım Filmi

Kars Kafkas Legends
Sahne Gösterileri

Profesyonel dans ekibimiz, kafkasya'nın tüm yörelerine ait danslarını modernize ettiği muhteşem gösterileriyle anılarınıza yenilerini ekliyor.

Kars Kafkas Legends
Dans Kursları

Kafkas Halk dansları, klasik bale, ve diğer yörelerimize ait danslardan istediğiniz alanda, profesyonel ekibimizden destek alabilirsiniz.

Bay event
Etkinlik-Konser

Kuruluşumuz olan Bay Event firmamızın konser ve tüm etkiliklerine web sayfasından ulaşabilir ve dijital biletinizi online olarak satın alabilirsiniz.

Bay event
Ses-Sahne-Işık

Kuruluşumuz olan Bay Event firmamızın profesyonel destekleriyle ses-sahne-ışık sistemleri gibi tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

İletişim

Telefon

0 (543) 549 50 35

© Copyright 2014 Kars Kafkas Legends. All Rights Reserved.